Sadrokartónové práce

Sadrokartónové práce na kľúč vykonávame odborne a kvalitne, s písomnou zárukou 3 roky

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Pracujeme so sadrokartónom

Sadrokartón je nielen ekologický, ale aj cenovo výhodný materiál, ideálny na rekonštrukcie  akéhokoľvek priestoru, či už ide o obytné byty alebo komerčné kancelárie a sklady. Nielenže vytvára atmosféru pohodlia a tepla, ale tiež zdobí interiér a poskytuje dodatočnú zvukovú izoláciu. Použitie tohto materiálu môže premeniť každú miestnosť, dodať jej štýlový vzhľad a poskytnúť funkčné výhody.

Sádrokartónové práce zohrávajú kľúčovú úlohu v stavebníctve a dekoratívne procesy, vytvárajúce priestory, ktoré kombinujú funkčnosť a estetiku. Inými slovami, sadrokartón, známy aj ako dvojplášťový sadrokartón (DSP), sa stáva univerzálnym materiálom na vytváranie priečok, podhľadov, oblúkov, výklenkov a zložitých architektonických prvkov.

Medzi hlavné výhody sadrokartónu patrí jeho ľahkosť, manévrovateľnosť a rýchlosť montáže. . Ľahko sa opracúva, ohýba a montuje, čo vám umožňuje ľahko vytvárať rôzne vzory. Má tiež vysokú požiarnu odolnosť a zvukovú izoláciu, vďaka čomu je obľúbený v obytných a komerčných zariadeniach.Sadrokartónové práce zahŕňajú montáž a spracovanie sadrokartónových panelov na vytvorenie vnútorných priečok, stien, stropov, ako aj rôznych architektonických a dekoratívnych prvkov v interiéri. Sadrová doska, tiež známa ako GKL (sadrová doska), je všestranný materiál používaný v stavebníctve na vytváranie ľahkých a stabilných konštrukcií.
Medzi hlavné sadrokartónové práce patria:

- Montáž priečok: Vytvorenie vnútorných priečok na rozdelenie miestnosti na samostatné zóny.

- Stenové práce:
Výroba vnútorných a vonkajších sadrokartónových stien.

- Dokončenie stropov:
Zhotovenie podhľadov, opláštenie a dekorácia podhľadov sadrokartónovými konštrukciami.

- Výroba nábytku:
Výroba vstavaného nábytku a dekoračných prvkov pomocou sadrokartónu.

- Dekoratívne práce:
Rezanie a vytváranie dekoratívnych prvkov, viacvrstvových štruktúr, basreliéfov a iných architektonických detailov.

Sadrokartónové práce umožňujú rýchlo a efektívne realizovať dizajnové koncepty pri zabezpečení ľahkosti, pevnosti a zvukovej izolácie konštrukcií.

Náklady na sadrokartónové práce

Sadrokartón je univerzálny materiál na dekoráciu interiéru a náklady na prácu s ním sú určené množstvom faktorov. V prvom rade sa cena za montáž sadrokartónu na strop počíta na meter štvorcový a závisí od výberu materiálu, zložitosti konštrukcií a objemu prác. Celkové náklady na inštaláciu sadrokartónu zahŕňajú práce na stropoch aj stenách a môžu sa líšiť v závislosti od zvoleného typu sadrokartónu a zložitosti práce.

Cena za obklad stien sadrokartónom sa počíta na meter štvorcový a zohľadňuje výber materiálu, náročnosť konštrukcií a objem prác. Náklady na vyrovnanie stien sadrokartónom, opláštenie sadrokartónom a ďalšie práce závisia aj od konkrétnych požiadaviek klienta a špecifík projektu.

Naši špecialisti sú pripravení poskytnúť individuálnu konzultáciu a kalkuláciu ceny sadrokartónových prác s prihliadnutím na všetky vaše potreby a rozpočet. Urobte svoj interiér štýlovým a funkčným a vyberte optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou.

Servis

Cena

Montáž sadrokartónu na stenu

od 000

Montáž sadrokartónu na strop

od 000

Montáž sadrokartónových priečok (2 strany)

od 000

Монтаж напівкруглої конструкцій (стіни) з гіпсокартону

від 000

Montáž sadrokartónových svahov

od 000

Спальня

17,67

Objednajte si sadrokartónové práce

Stavebná spoločnosť Keter je vašou najlepšou voľbou pre profesionálne sadrokartónové práce na Slovensku. Naši vysokokvalifikovaní špecialisti sú schopní vytvárať jedinečné a funkčné riešenia pomocou sadrokartónu. Bez ohľadu na to, či ide o usporiadanie priečok, stropov, oblúkových konštrukcií alebo dekoračných prvkov - sme pripravení realizovať akékoľvek nápady a požiadavky našich zákazníkov.

Používame len kvalitné materiály a technológie, ktoré zaisťujú životnosť a spoľahlivosť sadrokartónových konštrukcií. Naši remeselníci pracujú s veľkým dôrazom na detail, zaručujúc čistotu a bezchybnosť každého spoja a povrchu.

Či už ide o opravu bytu, kancelárskych priestorov alebo vytváranie veľkých priestorových riešení – sme pripravení podniknúť akékoľvek sadrokartónové práce. Objednajte si služby sadrokartónu od spoločnosti Keter Construction Company a pomocou kvalitných sadrokartónových konštrukcií urobíme váš priestor pohodlným a estetickým.

pred a po oprave

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности