Benátska omietka

Profesionálne a kvalitne robíme opravy na kľúč s písomnou zárukou 3 roky

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Benátska omietka na Slovensku

Benátska omietka je typ dekoratívneho obkladu stien, ktorý má hladkú, lesklú textúru, pripomínajúcu mramor. Tento typ omietky dostal svoje meno, pretože sa stal populárnym v talianskych Benátkach. Je známy svojim luxusným vzhľadom a vysokou kvalitou.

Proces vytvárania benátskej omietky zahŕňa nanášanie niekoľkých vrstiev špeciálneho omietkového materiálu, ktorý obsahuje vápno, mramorový prášok a ďalšie zložky. Počas nanášania každej vrstvy je omietka leštená, čo umožňuje dosiahnuť hladký, trblietavý efekt.

Benátska omietka môže mať rôzne odtiene a farby a používa sa na vytvorenie elegantného a štýlového interiéru a exteriéru. Tento typ dekoratívnej úpravy sa navyše vyznačuje odolnosťou voči vode a trvácnosťou.

Čo potrebujete vedieť o Benátskej omietke?

Benátska omietka je tradičná dekoratívna technika zdobenia so starými koreňmi a bohatým historickým kontextom. Medzi hlavné vlastnosti a vlastnosti tohto typu omietky patria:

- Materiály: Benátska omietka sa zvyčajne vyrába na báze vápna, mramorového prášku a iných prírodných zložiek. Niektoré formulácie môžu tiež obsahovať minerálne pigmenty na dosiahnutie farby.

- Technika aplikácie:
Proces vytvárania benátskej omietky si vyžaduje vysokú zručnosť. Na pripravený povrch sa nanáša niekoľko tenkých vrstiev omietkového materiálu. Každá vrstva pred nanesením ďalšej zaschne.

- Hladká a lesklá textúra:
Jednou z hlavných vlastností benátskej omietky je jej zrkadlová hladkosť a lesk. Táto textúra môže vytvárať dojem, že sa na stene alebo strope rozpadli vrstvy mramoru.

- Farba a odtiene: Benátska omietka môže mať rôzne farebné odtiene. Od klasických bielych a krémových až po viacfarebné.

- Použitie: Tento typ omietky sa často používa na dokončovacie práce v interiéroch ako sú steny a stropy v luxusných rezidenciách, hoteloch, reštauráciách, ako aj v moderných interiéroch.

- Trvanlivosť a vodeodolnosť:
Benátska omietka sa vyznačuje odolnosťou proti vlhkosti a odolnosťou proti pôsobeniu času. To mu umožňuje zachovať si svoju estetickú príťažlivosť po dlhú dobu.

- Oprava a údržba:
V prípade poškodenia alebo opravy je možné benátsku omietku jednoducho obnoviť pridaním nových vrstiev materiálu a preleštením.

Benátska omietka nie je len spôsob dokončenia stien, ale aj umenie, ktoré dokáže vytvoriť jedinečné a elegantné priestory v každom interiéri.

Servis

Cena

Benátske omietky stien

od 000

Benátsky omietkový strop

od 000

Benátska omietka domu

od 000

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

29,3

Спальня

17,67

Objednajte si benátsku omietku

Chcete dať svojmu priestoru jedinečný výraz luxusu a štýlu? Objednajte si benátsku omietku od spoločnosti Keter Construction Company - uznávaného lídra v oblasti renovačných prác a dekoratívnych dekorácií na Slovensku.

Naša spoločnosť sa stará o každý detailný aspekt procesu benátskeho omietky, aby pre vás vytvorila pôsobivé a jedinečné priestory. Používame materiály najvyššej kvality, aby sme zaručili veľkolepú hladkosť a jedinečný lesk.

Prečo benátska omietka od spoločnosti Keter Construction Company?

- Naši skúsení remeselníci vedia , že benátska omietka nie je len náter, je to skutočné umenie. Snažíme sa o dokonalosť v každej vrstve, vytvárame jemné odtiene a jedinečné textúry.

- Pri objednávke benátskej omietky u nás získate možnosť vybrať si zo širokej škály farieb a štýlov. Vytvoríme pre vás exkluzívny dizajn, ktorý sa bude niesť v znamení vášho osobného vkusu a jedinečnosti.

- Stavebná spoločnosť Keter zaručuje nielen estetický vzhľad, ale aj vysokú kvalitu prevedenia. Naši odborníci zaistia správnu aplikáciu a vysokokvalitné leštenie, aby sa zabezpečila dlhá životnosť vášho dekoratívneho náteru.

- Chápeme, že každý klient je jedinečný. Preto s vami spolupracujeme, aby sme zohľadnili vaše individuálne potreby a vytvorili benátsku omietku, ktorá vyhovuje vášmu vkusu a vyjadruje váš štýl.

Vyberte si Keter Construction Company pre benátsku omietku – a premeňte svoj priestor na majstrovské dielo, ktoré zapôsobí a zanechá nezabudnuteľný dojem. Kontaktujte nás pre konzultácie a objednávky, pretože váš interiér si zaslúži to najlepšie!

Portfólio, Interné práce, photo 1
Portfólio, Interné práce, photo 2
Portfólio, Interné práce, photo 3
Portfólio, Interné práce, photo 4
Portfólio, Interné práce, photo 5
Portfólio, Interné práce, photo 6
Portfólio, Interné práce, photo 7
Portfólio, Interné práce, photo 8
Portfólio, Interné práce, photo 9
Portfólio, Interné práce, photo 10
Portfólio, Interné práce, photo 11
Portfólio, Interné práce, photo 12
arrow
arrow

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности