Hotely budúcnosti

Domy staviame na kľúč profesionálne a efektívne, vykonávame opravy s písomnou zárukou 3 roky.

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Hotely budúcnosti

Hotel budúcnosti je inovatívne a technologicky vyspelé prostredie navrhnuté tak, aby hosťom zabezpečilo jedinečný a špičkový pobyt. Medzi kľúčové aspekty hotela budúcnosti patria:

- Inteligentná automatizácia: Hotely používajú integrované systémy na automatizáciu rôznych aspektov vrátane registrácie, objednávania služieb, osvetlenia izieb a regulácie teploty.

- Umelá inteligencia a analýza údajov: Hotely využívajú AI na poskytovanie personalizovaných služieb, analýzu údajov o možnostiach hostí a predpovedanie ich potrieb.

- Smart infraštruktúra: integrácia smart technológií do celej infraštruktúry hotela vrátane energetických systémov, zásobovania vodou, informačných panelov a ďalších.

- Využitie virtuálnej a rozšírenej reality: Hostia môžu využívať VR a AR na interakciu so svojím prostredím, virtuálne prehliadky alebo interaktívne aplikácie na zlepšenie osobného zážitku.


- Environmentálna udržateľnosť:
Hotely budúcnosti aktívne využívajú energeticky efektívne technológie, obnoviteľné zdroje energie a systémy odpadového hospodárstva na zníženie svojho vplyvu na životné prostredie.

- Komunita a interaktivita: Moderné hotely sa stávajú centrami interakcie a výmeny nápadov, poskytujú sociálne priestory, co-workingové priestory, kultúrne podujatia a iné mechanizmy na budovanie komunity.

- Bezpečnosť a súkromie: zabezpečenie vysokej úrovne bezpečnosti hostí pomocou moderných šifrovacích systémov a technológií na zachovanie súkromia.

Hotel budúcnosti je viac než len miesto na prenocovanie – je to integrovaný a inteligentný systém, ktorý interaguje s hosťom na všetkých úrovniach a poskytuje bezkonkurenčnú úroveň pohodlia, efektivity a personalizácie.


Výstavba hotela budúcnosti

Výstavbu hotela budúcnosti určujú nielen technické parametre, ale aj individuálne charakteristiky tejto krajiny, ktoré dodávajú projektu jedinečnú príchuť. Hotel budúcnosti bude syntézou pokročilých technológií a zachovania kultúrneho dedičstva, stelesňujúceho najlepšie aspekty inovácie a tradície. Proces výstavby hotela zohľadní vlastnosti miestnej klímy, zelené technológie a obnoviteľné zdroje energie, aby sa zabezpečila udržateľnosť životného prostredia. Aplikáciou najnovších koncepcií energetického manažmentu a systémov zásobovania vodou bude hotel efektívny a ekologický.

Vysoká úroveň bezpečnosti a súkromia bude zaručená pomocou moderných šifrovacích technológií a inteligentných systémov kontroly prístupu. Využitie umelej inteligencie a analýzy dát umožní personálu hotela rýchlo reagovať na potreby hostí a poskytovať personalizované služby. Komunita a interaktivita budú podporované prostredníctvom coworkingových priestorov, kultúrnych podujatí a inovatívnych priestorov na výmenu nápadov.

Bude to nielen miesto pre život, ale aj centrum pre vytváranie a rozvoj komunity. Hotel budúcnosti bude stelesňovať moderné nápady a technológie, no s hlbokým rešpektom k jedinečnosti a histórii tejto fascinujúcej krajiny.

Projekty kupolových hotelov

Kopulové hotely 32

Rozloha 32 m2

Dobrá alternatíva malého bytu alebo vidieckeho domu pre malú rodinu. Môže ubytovať 1-3 hostí.

Počet poschodí: 2

Obdobie výstavby: 6 mesiacov

Priemer kupoly: 7,3 m

Cena od 1300€/m2

Viac informácií
Kopulové hotely 32

Rozloha 266 m2

Príležitosť splniť najodvážnejšie túžby hostí inštitúcie. Na dovolenku v takomto hoteli budete dlho spomínať. Určený pre 20 hostí.

Počet poschodí: 2

Obdobie výstavby: 9-12 mesiacov

Priemer kupoly:: 15 m

Cena od 1300€/m2

Viac informácií
Kopulové hotely 32

Rozloha 298 m2

Ak snívate o vlastnom hoteli, ktorý by prekvapil, tak toto je presne tá možnosť. Možnosť ubytovania viac ako 30 osôb s maximálnym komfortom.

Počet poschodí: 2

Obdobie výstavby: 9-12 mesiacov

Priemer kupoly:: 17 m

Cena od 1300€/m2

Viac informácií

Objednajte si hotel budúcnosti od spoločnosti Keter Construction Company

Objednať si stavbu hotela budúcnosti od spoločnosti Keter Construction Company je výber spoľahlivej kvality, inovatívnych riešení a individuálny prístup ku každej fáze projektu.

Naša spoločnosť sa snaží vytvárať nielen budovy, ale aj dojmy s prihliadnutím na najmodernejšie technológie, estetické trendy a jedinečný charakter miestneho prostredia.

Zverte nám realizáciu Vášho projektu a presvedčte sa, že stavba hotela budúcnosti môže byť zrealizovaná hladko a v najvyššom štandarde kvality.

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности