Zelená stavba

Domy staviame na kľúč profesionálne a efektívne, vykonávame opravy s písomnou zárukou 3 roky.

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Zelená stavba hotela

Zelená výstavba hotelov predstavuje moderný a ekologicky zodpovedný prístup k vytváraniu pohodlných a štýlových rekrečných priestorov. Tento koncept je navrhnutý tak, aby zladiť moderné vybavenie s prírodou, pričom každý detail prispieva k ochrane životného prostredia a komfortu hostí. Pri zelenej výstavbe hotelov sa využívajú environmentálne priaznivé postupy vo všetkých fázach dizajnu a stavby. Od použitia obnoviteľných materiálov a energeticky efektívnych technológií po vodohospodárske systémy a obnoviteľné zdroje energie, každý krok je zameraný na minimalizovanie environmentálneho dosahu. Zelené hotely tak umožňujú hostom zažiť luxus a prvotriedne služby s istotou, že ich dovolenka nepoškodí prírodu.

Navyše tieto hotely často vytvárajú unikátne prírodné prostredie pomocou krajinného dizajnu, ktorý podporuje biodiverzitu a obnovu ekosystémov. Využívanie zelených technológií a udržateľných postupov umožňuje hostom zažiť jedinečnú dovolenku a prírode zachovať jej jedinečnú krásu.

Podstata šetrnosti hotela k životnému prostrediu

Environmentálny dizajn je nielen trendom, ale aj dôležitým krokom k zabezpečeniu trvalej udržateľnosti budov a ich vplyvu na životné prostredie. V procese vytvárania projektu spoločnosť Keter Construction Company používa iba materiály šetrné k životnému prostrediu, pričom sa vyhýba toxickým látkam, ktoré môžu mať vplyv na zdravie. Medzi kľúčové aspekty zeleného dizajnu pre hotely patria:

- Recyklované materiály: Použitie predmetov a produktov z recyklovaných materiálov. To pomáha znižovať ekologickú stopu a podporuje koncepciu udržateľnej výstavby.

- Miestne materiály: Je dôležité zvážiť miestne materiály, ktoré znižujú emisie CO2 počas ich prepravy. Taktiež používanie miestnych materiálov prispieva k rozvoju miestnej ekonomiky a kultúry.  

- Energetická účinnosť: Použitie svetlých farieb na steny, inštalácia energeticky účinných okien a systémov regulácie teploty znižujú spotrebu energie a ovplyvňujú energetickú účinnosť budovy.

- Vykurovací systém: Výmena tradičných vykurovacích systémov za ekologickejšie, ako sú tepelné čerpadlá alebo elektrina, je krokom k zníženiu dopadu na životné prostredie a zlepšeniu trvalej udržateľnosti hotela.

- Úspora energie: Zníženie nákladov na energie a optimalizácia dodávok tepla využitím technologických inovácií a ekologických systémov čistenia vody, čo prispieva k zvýšeniu energetickej hospodárnosti budovy.

Pri navrhovaní našich hotelov vždy starostlivo zvažujeme každý aspekt, čím zabezpečujeme šetrnosť k životnému prostrediu a energetickú účinnosť. Naším cieľom je vytvoriť nielen izbu, ale aj príbeh úspešnej kombinácie pohodlia, štýlu a starostlivosti o prírodu.

Projekty kupolových hotelov

Kopulové hotely 32

Rozloha 32 m2

Dobrá alternatíva malého bytu alebo vidieckeho domu pre malú rodinu. Môže ubytovať 1-3 hostí.

Počet poschodí: 2

Obdobie výstavby: 6 mesiacov

Priemer kupoly: 7,3 m

Cena od 1300€/m2

Viac informácií
Kopulové hotely 32

Rozloha 266 m2

Príležitosť splniť najodvážnejšie túžby hostí inštitúcie. Na dovolenku v takomto hoteli budete dlho spomínať. Určený pre 20 hostí.

Počet poschodí: 2

Obdobie výstavby: 9-12 mesiacov

Priemer kupoly:: 15 m

Cena od 1300€/m2

Viac informácií
Kopulové hotely 32

Rozloha 298 m2

Ak snívate o vlastnom hoteli, ktorý by prekvapil, tak toto je presne tá možnosť. Možnosť ubytovania viac ako 30 osôb s maximálnym komfortom.

Počet poschodí: 2

Obdobie výstavby: 9-12 mesiacov

Priemer kupoly:: 17 m

Cena od 1300€/m2

Viac informácií


Zelená výstavba od Keter Construction Company

Zelená výstavba nie je len procesom vytvárania priestoru, ale aj záväzkom k environmentálnej zodpovednosti a energetickej efektívnosti. V Keter Construction Company ponúkame nielen kvalitné architektonické projekty, ale aj zelené riešenia, ktoré zohľadňujú potreby klienta a zachovávajú prírodné zdroje. Náklady na projekt skleníka sa tvoria s prihliadnutím na veľkosť budovy, použitie materiálov šetrných k životnému prostrediu, obnoviteľné zdroje energie a inovatívne zelené technológie. Môžete si u nás objednať ekologický architektonický projekt, ktorý bude harmonickým spojením prírody a modernosti. Náš tím profesionálov sa špecializuje na ekologický dizajn a výstavbu a poskytuje integrované riešenia na vytváranie ekologicky šetrných a energeticky efektívnych priestorov. Objednávkou projektu zeleného domu na Slovensku od Stavebnej spoločnosti Keter získate najlepšiu kombináciu estetiky a trvalej udržateľnosti pre váš ideálny domov.

Vyberte si Keter Construction Company pre svoj projekt zelenej výstavby na Slovensku. Snažíme sa nielen splniť vaše očakávania, ale aj byť lídrami v integrácii environmentálnych iniciatív do vášho priestoru a vytvárať zelené objekty, ktoré obstoja v skúške času a prírody.

Назва

Назва

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

21,3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

5,0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

6,8

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

29,3

Спальня

17,67

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности