Výstavba penziónu

Domy staviame na kľúč profesionálne a efektívne, vykonávame opravy s písomnou zárukou 3 roky.

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Ceny stavebných prác

Hlavná stavebná výroba

Cena

Rodinný dom holostavba

950 euro/m2

Dom na kľuč

od 1300 do 1800 euro/m2

Kupolový dom holostavba

od 1300 euro/m2

Kupolový dom na kľuč

od 1600 do 2000 euro/m2

Výstavba penziónu

Vytvorenie dokonalého penziónu je príležitosťou nielen poskytnúť komfort a pohodlie vašim hosťom, ale aj realizovať vaše najodvážnejšie predstavy o priestore pre prijímanie hostí. Naša spoločnosť je pripravená zrealizovať výstavbu penziónu a uskutočniť vaše najkreatívnejšie nápady. Pri stavbe penziónu sa sústreďujeme na poskytovanie komfortu a vynikajúceho dizajnu.

Stavebná firma Keter zohľadňuje všetky vaše požiadavky a potreby a vytvára priestor, ktorý dokonale zapadá do atmosféry vášho hlavného domu. Stavba penziónu s nami je zárukou kvality a individuálneho prístupu.
Používame moderné stavebné technológie a materiály, aby sme zabezpečili trvanlivosť a energetickú efektívnosť vášho ubytovania pre hostí.

Návrh a dispozičné riešenie penziónu nemusíte vyvíjať sami. Naši dizajnéri vám pomôžu vybrať optimálne riešenia a vytvoria plán, ktorý zohľadní všetky vaše potreby. Vyberte si postaviť penzión s nami a vaši hostia budú vždy pôsobiť dojmom útulnosti a pohodlia vašej hosťovskej izby.

Výhody výstavby penziónu

Stavba penziónu nie je len o vytvorení prechodného ubytovania; je to investícia do pohodlia a komfortu hostí, ktorá zároveň poskytuje centrum tepla a pohostinnosti. Jedinečnosť tohto procesu spočíva v tom, že neslúži len praktickým účelom, ale stáva sa aj miestom pozitívnych emócií a nezabudnuteľných zážitkov.

- Výhody stavby penziónu sa nepochybne prejavujú v niekoľkých aspektoch. Po prvé, je to príležitosť vytvoriť si vlastný unikátny dizajn, ktorý odzrkadľuje štýl a vkus majiteľov. Stavba penziónu je akýmsi prejavom originálnej architektonickej zručnosti, kde každý prvok nie je len praktický, ale aj krásny umeleckým dielom.

- Po druhé, penzión poskytuje vynikajúce riešenie pre tých, ktorí ocenia priestor a nezávislosť. Jeho vybudovaním na vlastnom pozemku vytvoríte akýsi "útočište", kde si hostia môžu užívať súkromie a oddych bez straty spojenia s hlavným domom.

- Po tretie, penzión je ideálnym riešením pre rodiny, ktoré si vážia spoločný čas, ale zároveň uprednostňujú osobný priestor. Stáva sa miestom, kde sa môžete spojiť s blízkymi, ale zároveň si zachovať svoje súkromie.

- A nakoniec, stavba penziónu je investíciou do kvality a emocionálneho prežívania. Vytvorenie priestoru, kde hostia nájdu nielen pohodlie a vybavenie, ale aj pocit tepla a pohostinnosti, tvorí atmosféru, v ktorej sa každý návštevník cíti výnimočne a dôležito a poskytuje jedinečný zážitok z pobytu na tomto výnimočnom mieste.

Výstavba penziónu tak rozširuje nielen funkčnosť hlavnej nehnuteľnosti, ale stáva sa aj výrazom individuality a pohostinnosti. Ide o investíciu do útulnosti, pohodlia a tepla.


Objednajte si stavbu penziónu

Stavebná spoločnosť Keter otvára dvere do sveta útulnosti a pohostinnosti a ponúka jedinečnú možnosť objednať si stavbu penziónu. Naša spoločnosť presadzuje myšlienku nielen bývania, ale aj priestoru, kde si hostia môžu užiť pohodlie a pokoj.Penzión Keter Construction Company je kombináciou tradičného komfortu a moderného dizajnu, kde je každý kút premyslený s ohľadom na potreby vášho hosťa.

Náš tím špecialistov pracuje na každom projekte s dôrazom na detail a vytvára priestor, ktorý zaujme nielen svojim vzhľadom, ale do popredia dáva aj myšlienku pohostinnosti a pohodlia. Chápeme, že penzión je miesto, kde by sa hostia mali cítiť ako doma. Preto každý projekt od spoločnosti Keter Construction Company dostáva jedinečný charakter a štýl, ktorý zodpovedá vašim individuálnym preferenciám a vycibrenému vkusu.

Použitím pokročilých technológií a efektívnych riešení v stavebníctve zabezpečíme nielen estetiku, ale aj energetickú efektívnosť a funkčnosť Vášho penziónu. Každá izba a každý prvok interiéru je postavený s ohľadom na vašu túžbu poskytnúť hosťom špeciálny, uvoľnený odpočinok.Výberom stavebnej spoločnosti Keter na stavbu penziónu si nevyberáte len stavbu, ale aj koncept, kde sa každý hosť cíti, že je tu šťastný a pohodlný. Dovoľte nám premeniť vaše predstavy o pohostinstve na skutočnosť a vytvoriť miesto, kde budú vaši hostia vždy privítaní s úsmevom a radosťou.

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности