Domovská stránka

Kupolové hotely

Energeticky úsporné hotely

Energeticky úsporné hotely

Domy staviame na kľúč profesionálne a efektívne, vykonávame opravy s písomnou zárukou 3 roky.

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Energeticky efektívne hotely

Energeticky efektívne hotely sú hotely, ktoré využívajú rôzne technológie a stratégie na zníženie spotreby energie a zlepšenie energetickej účinnosti.
Hlavným cieľom takýchto hotelov je znížiť dopad na životné prostredie a šetriť zdroje, ako aj zlepšiť komfort hostí.

Energeticky efektívne hotely pomáhajú chrániť prírodné zdroje, znižovať emisie skleníkových plynov a môžu byť atraktívne pre hostí, ktorí oceňujú udržateľnosť a zodpovednosť voči životnému prostrediu.

Výhody energeticky úsporných hotelov

Energeticky efektívne hotely majú množstvo výhod, ktoré sa stávajú aktuálnymi v dnešnom svete, ktorý je zameraný na neustále zvyšovanie povedomia o problémoch životného prostredia a využívaní trvalo udržateľnej energie. Tu sú niektoré výhody energeticky úsporných hotelov:

- Znížená spotreba energie: energeticky efektívne hotely využívajú pokročilé technológie a systémy zamerané na zníženie spotreby energie. Môže ísť o zavedenie LED osvetlenia, efektívnej izolácie, automatizovaných systémov riadenia napájania a iných opatrení na úsporu energie.

- Zníženie emisií CO2: používanie energeticky účinných technológií prispieva k zníženiu emisií skleníkových plynov. To pomáha hotelom riešiť problémy klimatických zmien a prispievať k ochrane životného prostredia.

- Príťažlivosť pre hostí: dnešní cestovatelia si pri výbere miesta pobytu čoraz viac cenia environmentálne aspekty. Energeticky efektívne hotely môžu prilákať viac zákazníkov vďaka svojej environmentálnej zodpovednosti a trvalo udržateľnej energetickej politike.

- Úspora peňazí: zníženie nákladov na energiu vedie k zníženiu nákladov na energie, čo je dôležitý aspekt hotelového podnikania. Úspora energie môže mať pozitívny vplyv na finančnú situáciu hotela a poskytuje úsporu nákladov.

- Podpora trvalo udržateľného rozvoja: energeticky efektívne hotely zapadajú do konceptu trvalo udržateľného rozvoja zameraného na uspokojenie potrieb súčasnej generácie bez ohrozenia príležitostí budúcich generácií. Vďaka tomu je hotel súčasťou hnutia smerom k trvalo udržateľnému cestovnému ruchu.

- Podpora inovácií: implementácia energeticky účinných technológií v hoteloch môže podporiť rozvoj inovácií v oblasti stavebníctva a služieb pre hostí.

Všetky tieto výhody robia energeticky efektívne hotely atraktívnymi pre majiteľov, hostí a životné prostredie, čím sa stávajú dôležitou súčasťou trvalo udržateľného rozvoja hotelového priemyslu.


Výstavba energeticky úsporných hotelov

V dnešnom svete sú otázky udržateľnosti a environmentálnej zodpovednosti čoraz aktuálnejšie. Výstavba energeticky efektívnych hotelov na zákazku sa stáva kľúčovou etapou rozvoja hotelového biznisu, zameranej na uspokojenie potrieb moderného spotrebiteľa a ochranu životného prostredia.

Jednou z kľúčových výhod budovania energeticky efektívnych hotelov je ich výrazný príspevok k zníženiu emisií a spotreby energie. Počnúc dizajnom a výberom materiálu môžu stavebné spoločnosti zvážiť najpokročilejšie technológie na zabezpečenie energetickej účinnosti. Použitie izolačných materiálov, teplo odrážajúce okná a premyslené klimatizačné systémy pomáhajú optimálne udržiavať teplo a chlad v priestoroch, čo výrazne znižuje náklady na vykurovanie a klimatizáciu.

Dôležitým prvkom výstavby energeticky efektívnych hotelov je využívanie obnoviteľných zdrojov energie. Solárne panely, veterné generátory a ďalšie obnoviteľné systémy môžu poskytnúť hotelu stabilný a ekologický zdroj elektrickej energie, čím pomáhajú znižovať vplyv hotela na životné prostredie.

Projekty kupolových hotelov

Kopulové hotely 32

Rozloha 32 m2

Dobrá alternatíva malého bytu alebo vidieckeho domu pre malú rodinu. Môže ubytovať 1-3 hostí.

Počet poschodí: 2

Obdobie výstavby: 6 mesiacov

Priemer kupoly: 7,3 m

Cena od 1300€/m2

Viac informácií
Kopulové hotely 32

Rozloha 266 m2

Príležitosť splniť najodvážnejšie túžby hostí inštitúcie. Na dovolenku v takomto hoteli budete dlho spomínať. Určený pre 20 hostí.

Počet poschodí: 2

Obdobie výstavby: 9-12 mesiacov

Priemer kupoly:: 15 m

Cena od 1300€/m2

Viac informácií
Kopulové hotely 32

Rozloha 298 m2

Ak snívate o vlastnom hoteli, ktorý by prekvapil, tak toto je presne tá možnosť. Možnosť ubytovania viac ako 30 osôb s maximálnym komfortom.

Počet poschodí: 2

Obdobie výstavby: 9-12 mesiacov

Priemer kupoly:: 17 m

Cena od 1300€/m2

Viac informácií

Objednajte si výstavbu energeticky efektívnych hotelov

Objednávka energeticky efektívneho hotela umožňuje zákazníkom individualizovať svoj projekt s prihliadnutím na špecifické potreby a želania. Vysoká efektívnosť výstavby zabezpečuje úsporu zdrojov a zníženie prevádzkových nákladov.

Výstavba energeticky efektívnych hotelov na zákazku je nielen inovatívnym prístupom k hotelovému biznisu, ale aj strategickým krokom v smere trvalo udržateľného rozvoja. S takýmito hotelmi je budúcnosť nielen pohodlná pre hostí, ale aj zodpovedná za životné prostredie.Kontaktujte nás ešte dnes a spoločne vytvoríme energeticky efektívny hotel, ktorý bude nielen vyhovovať vašim potrebám, ale aj výrazne prispeje k ochrane životného prostredia a rozvoju trvalo udržateľného podnikania. Urobte krok do budúcnosti — vyberte si s nami energeticky efektívne riešenia.

Назва

Назва

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

21,3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

5,0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

6,8

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

29,3

Спальня

17,67

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности