Ekologické hotely

Domy staviame na kľúč profesionálne a efektívne, vykonávame opravy s písomnou zárukou 3 roky.

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Ekologické hotely

Ekologický hotel je hosťovským zariadením, ktoré sa aktívne stará o životné prostredie a prírodu, zavádza postupy zamerané na šetrenie zdrojov a znižovanie negatívneho vplyvu na životné prostredie. Medzi hlavné charakteristiky ekologických hotelov patria:

- Energetická účinnosť: používanie energeticky účinných zariadení, LED osvetlenia, systémov energetického manažmentu a izolácie na zníženie spotreby energie a emisií skleníkových plynov.

- Využitie obnoviteľných zdrojov energie: inštalácia solárnych panelov, veterných turbín alebo geotermálnych systémov na výrobu čistej elektriny.

- Efektívnosť vody: používanie technológií na ochranu vody, inštalácia efektívnych systémov zásobovania vodou a odvodňovania a iniciatívy na zníženie plytvania vodou.

- Miestne a ekologické produkty: používanie produktov, ktoré vypestujú miestni farmári, podpora miestnej kuchyne a skrátenie vzdialenosti, na ktorú sa produkty prepravujú.

- Realizácia likvidácie a spracovania odpadov: separovaný zber a spracovanie odpadov, využívanie druhotných surovín, iniciatívy na minimalizáciu odpadu.

- Udržateľnosť v dizajne a výstavbe: používanie udržateľných stavebných materiálov, terénne úpravy a terénne úpravy na zníženie vplyvu na životné prostredie.

- Ekocertifikácie a normy: získanie certifikátov environmentálnych noriem, ktoré potvrdzujú vysokú úroveň environmentálnej zodpovednosti, napríklad LEED (Leadership in Energy and Environmental Design).

Ekologické hotely sú považované za príklad udržateľného podnikania pre hostí, ktorý spája komfort a luxus so zodpovedným prístupom k životnému prostrediu.


Výstavba ekologických hotelov

Vytváranie ekologických hotelov na objednávku je vzrušujúcim procesom zavádzania trvalo udržateľného rozvoja a high-tech inovácií do hotelového priemyslu. Tento prístup sa vyznačuje nielen apelom na ochranu prírody, ale aj vytváraním komfortného, ​​estetického a ekologicky čistého prostredia pre hostí. Pozrime sa bližšie na fázy a hlavné aspekty výstavby ekologických hotelov na objednávku:

- Dizajn a koncept: v počiatočnej fáze výstavby ekologického hotela na zákazku je veľká pozornosť venovaná vypracovaniu konceptu, ktorý spĺňa požiadavky ochrany prírody a zohľadňuje sofistikovanosť a komfort hotelového prostredia.

- Výber materiálov šetrných k životnému prostrediu: vytvorenie hotela začína výberom ekologických stavebných materiálov. Využívanie obnoviteľných zdrojov, recyklácia materiálov a minimalizácia používania škodlivých látok sú kľúčové aspekty, ktoré umožňujú znižovať dopad na životné prostredie.

- Energetická účinnosť a využívanie obnoviteľných zdrojov energie: ekologické hotely na mieru šité energeticky efektívne systémy, ako sú LED osvetlenie, vykurovacie a klimatizačné systémy, ako aj množstvo solárnych panelov a veterných turbín na výrobu obnoviteľnej energie.

- Vodné hospodárstvo: hotely aktívne využívajú systémy na šetrenie vody, sekundárne využitie a zelené technológie na úpravu a čistenie vody zamerané na zníženie príjmu a odpadových vôd.

- Krajinná ekológia a krajinotvorba: veľká pozornosť je venovaná zeleným krajinám a sadovým úpravám, ktoré vytvárajú prirodzenú, vyváženú krajinu a dodávajú hosťom prirodzený komfort.

- Systémy odpadového hospodárstva: výstavba ekologických hotelov zahŕňa efektívne systémy odpadového hospodárstva, vrátane recyklácie a opätovného použitia materiálov, ako aj minimalizáciu odpadu.


- Používanie technológií „zelených budov“: kľúčovým aspektom je aplikácia inovatívnych technológií „zelených budov“. To zahŕňa používanie systémov na úsporu energie, riadenie „inteligentného domu“, ako aj technológie výstavby šetrné k životnému prostrediu.

- Podpora miestneho ekosystému: custom Hotels aktívne implementuje iniciatívy na zachovanie a podporu miestnych ekosystémov, obnovu biodiverzity a vytvorenie podporného prostredia pre miestnu faunu a flóru.

Projekty kupolových hotelov

Kopulové hotely 32

Rozloha 32 m2

Dobrá alternatíva malého bytu alebo vidieckeho domu pre malú rodinu. Môže ubytovať 1-3 hostí.

Počet poschodí: 2

Obdobie výstavby: 6 mesiacov

Priemer kupoly: 7,3 m

Cena od 1300€/m2

Viac informácií
Kopulové hotely 32

Rozloha 266 m2

Príležitosť splniť najodvážnejšie túžby hostí inštitúcie. Na dovolenku v takomto hoteli budete dlho spomínať. Určený pre 20 hostí.

Počet poschodí: 2

Obdobie výstavby: 9-12 mesiacov

Priemer kupoly:: 15 m

Cena od 1300€/m2

Viac informácií
Kopulové hotely 32

Rozloha 298 m2

Ak snívate o vlastnom hoteli, ktorý by prekvapil, tak toto je presne tá možnosť. Možnosť ubytovania viac ako 30 osôb s maximálnym komfortom.

Počet poschodí: 2

Obdobie výstavby: 9-12 mesiacov

Priemer kupoly:: 17 m

Cena od 1300€/m2

Viac informácií

Objednajte si stavbu ekologického hotela

Назва

Назва

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

21,3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

5,0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

6,8

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

29,3

Спальня

17,67

V Keter Construction Company, kde poskytujeme možnosť objednať si stavbu ekologického hotela - miesta, kde sa príroda a moderna spájajú do jedného elegantného výtvoru. Naša spoločnosť verí v dôležitosť environmentálnej zodpovednosti a sme pripravení pomôcť vám vytvoriť prirodzene vyvážený a štýlový priestor. Používame pokročilé technológie a inovatívne prístupy na zabezpečenie energetickej efektívnosti a ekologickej čistoty vášho hotela. Každý prvok projektu zohľadňuje dopad na životné prostredie, pretože sa snažíme vytvoriť miesto, ktoré je nielen luxusné, ale aj trvalo udržateľné svojím účelom.

Objednajte si stavbu ekologického hotela s firmou Keter Construction Company a spoločne vytvoríme priestor, kde si vaši hostia budú môcť užiť pohodlie s vedomím, že sú v prostredí, ktoré rešpektuje a podporuje okolitú prírodu. Vyberte si udržateľnosť a environmentálne povedomie – vyberte si Keter Construction Company.

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности