Exkluzívne hotely

Domy staviame na kľúč profesionálne a efektívne, vykonávame opravy s písomnou zárukou 3 roky.

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Exkluzívne hotely

Luxusný hotel predstavuje exkluzívne hosťovské zariadenie, ktoré ponúka náročným hosťom služby a komfort na najvyššej úrovni. Navrhnutý je s cieľom uspokojiť vyhranené preferencie a vysoké očakávania klientov, prinášajúc jedinečný pobyt na Slovensku.

Exkluzívne hotely sa vyznačujú rafinovaným a elegantným dizajnom, kde sa využívajú iba najkvalitnejšie materiály, umenie a štýl sa odráža v každom detaili. Ponúkajú luxusné izby a apartmány - priestranne zariadené izby alebo apartmány s vybavením a súkromnými balkónmi či terasami.

Často disponujú tiež prvotriednymi wellness službami, fitnes centrami, vodnými aktivitami, reštauráciami a klubmi na zábavu a relaxáciu. Exkluzívne hotely vytvárajú atmosféru luxusu a elegancie, kde každý prvok vyjadruje vysoké štandardy a dokonalosť.

Projekty kupolových hotelov

Kopulové hotely 32

Rozloha 32 m2

Dobrá alternatíva malého bytu alebo vidieckeho domu pre malú rodinu. Môže ubytovať 1-3 hostí.

Počet poschodí: 2

Obdobie výstavby: 6 mesiacov

Priemer kupoly: 7,3 m

Cena od 1300€/m2

Viac informácií
Kopulové hotely 32

Rozloha 266 m2

Príležitosť splniť najodvážnejšie túžby hostí inštitúcie. Na dovolenku v takomto hoteli budete dlho spomínať. Určený pre 20 hostí.

Počet poschodí: 2

Obdobie výstavby: 9-12 mesiacov

Priemer kupoly:: 15 m

Cena od 1300€/m2

Viac informácií
Kopulové hotely 32

Rozloha 298 m2

Ak snívate o vlastnom hoteli, ktorý by prekvapil, tak toto je presne tá možnosť. Možnosť ubytovania viac ako 30 osôb s maximálnym komfortom.

Počet poschodí: 2

Obdobie výstavby: 9-12 mesiacov

Priemer kupoly:: 17 m

Cena od 1300€/m2

Viac informácií

Výstavba exkluzívnych hotelov

Výstavba exkluzívnych hotelov je zložitý proces, ktorý vyžaduje precízne plánovanie, použitie high-tech riešení a dôraz na vynikajúcu estetiku. Táto fáza rozvoja hotelového priemyslu si vyžaduje nielen implementáciu najnovších inžinierskych technológií, ale aj kreatívny prístup k vytváraniu atmosféry luxusu a elegancie.

- Dizajn a koncepcia: Od samého začiatku je kľúčové vyvinúť koncept, ktorý odráža sofistikovanosť a exkluzivitu. Architektonické formy, interiérový dizajn, výber materiálov - všetky tieto prvky by mali prispievať k vytvoreniu jedinečnej atmosféry, ktorá zapôsobí na hostí a zanechá nezabudnuteľný dojem.

- Využitie technológií: Výstavba exkluzívnych hotelov zahŕňa použitie pokročilých technologických riešení vo všetkých aspektoch. Kvalitné osvetlenie, automatizované bezpečnostné a komfortné systémy, integrácia inteligentných technológií pre personál a hostí - to všetko prispieva k vytvoreniu exkluzívneho prostredia.


- Mestský dizajn: Moderné exkluzívne hotely kladú dôraz na vnútornú aj vonkajšiu estetiku. Dizajn krajiny, vodné prvky, zelené plochy - všetko to ovplyvňuje dojem hostí a pomáha vytvoriť harmóniu s okolím.

- Energetická efektívnosť a udržateľnosť: Pri výstavbe exkluzívnych hotelov sa kladie dôraz aj na energetickú efektívnosť a udržateľnosť. Využívanie energeticky efektívnych technológií, obnoviteľných zdrojov energie a materiálov, ktoré minimalizujú negatívny vplyv na životné prostredie, je nevyhnutné.

- Elitné ubytovanie: Vysoké štandardy bývania, luxusné izby a súkromné terasy - to všetko prispieva k vytvoreniu exkluzívneho komfortu pre hostí. Kvalita nábytku, posteľnej bielizne a exkluzívne služby sú neoddeliteľnou súčasťou tohto konceptu.

Budovanie exkluzívnych hotelov je o vytvorení miesta, kde sa spájajú architektonické zručnosti, technológie a sofistikovanosť, aby vytvorili jedinečné prostredie, ktoré je určené pre najvyššiu triedu hostí, ktorí hľadajú nezabudnuteľnú dovolenku v rafinovanom a elitnom prostredí.


Objednajte si výstavbu exkluzívneho hotela

Keter Construction Company je váš spôsob, ako vytvoriť bezkonkurenčný exkluzívny hotel, v ktorom prekvitá sofistikovanosť a pohodlie. Veríme, že výstavba by mala byť vyjadrením jedinečného štýlu a individuality, a to je presne to, čo vám ponúkame – jedinečný zážitok z vytvorenia hotela, ktorý si vyberú tí, ktorí oceňujú luxus a exkluzivitu. Naša spoločnosť spája inovatívne technológie a kreativitu a vytvára architektonické majstrovské diela, ktoré si získajú srdcia a zanechajú trvalé dojmy. S Keter Construction Company získate nielen stavebný objekt, ale skutočný výtvor, kde je každý prvok luxusne vpísaný v harmónii.

Náš tím odborníkov usilovne pracuje na tom, aby bol každý projekt jedinečným stelesnením vašej vízie. Sme pripravení zrealizovať tie najskvelejšie nápady a pridať k nim náš profesionálny a kreatívny pohľad. Objednajte si výstavbu exkluzívneho hotela s Keter Construction Company a dovoľte nám premeniť váš koncept na budovu, ktorá nastaví nové štandardy v hotelierstve.

Objednajte si u nás stavbu exkluzívneho hotela a my Vám zabezpečíme nielen vysoký štandard kvality, ale aj individuálny prístup ku každému detailu Vášho projektu. Naši vysokokvalifikovaní špecialisti pracujú na každej fáze a zabezpečujú, aby každý detail odrážal váš jedinečný štýl a koncept hotela.

U nás získate nielen stavebný tím, ale aj partnerov, ktorí zdieľajú vašu víziu a budú inšpiratívnym krokom k úspešnej realizácii vášho projektu. Vyberte si eleganciu a individualitu, vyberte si Keter Construction Company na stavbu svojho exkluzívneho hotela. Začnite svoju  cestu k úspechu ešte dnes!

Назва

Назва

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

21,3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

5,0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

6,8

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

29,3

Спальня

17,67

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности