Rekuperátory

user

Svitlana Bortnyk

blog photo

Popis systému

Monobloky decentralizovaného protiprúdového prívodnéhoa odvodného vetrania patria dokategórie inovatívnych a spoľahlivých výrobkov zameraných na vytváranie audržiavanie zdravej mikroklímy v priestoroch rôzneho funkčného určenia.

Vysoká energetická účinnosť a výrazné možnosti výmenyvzduchu umožňujú použitie týchto vetracích systémov na vetranie domácností.

Technologicky ide o monoblok s vysoko účinnýmprotiprúdovým medeným výmenníkom tepla, ktorý je pripravený na použitie vsúlade s projektovými a dispozičnými úlohami a podmienkami.

Účel

Ventilačné systémy súnavrhnuté tak, aby vytvárali a udržiavali zdravé vnútorné prostredie.

Tieto systémy sa odporúčajú napoužitie v domácich objektoch (byty, kaštiele, kancelárie, učebne a materskéškoly atď.).

Princip práce

Technické riešenie rekuperačnéhovetrania je založené na protiprúdovom medenom výmenníku tepla s kontinuálnymtepelným cyklom, ktorý umožňuje vytvorenie dvoch viacsmerných prúdov vzduchu vobjeme jedného valca.

Teplý odvádzaný vzduch zmiestnosti prechádza medeným výmenníkom tepla a odovzdáva svoje teploprichádzajúcemu prúdu čerstvého vzduchu z ulice.

Systém spätne získava teplo, čímsa zvyšuje celková miera rekuperácie a pomáha udržiavať optimálnu vlhkosť vinteriéri. Keďže prúdy vzduchu sú oddelené a regulované na úrovni prívodu aodvodu, nedochádza k miešaniu rôzne nasmerovaných prúdov vzduchu.

Vysoký prietok s dostatočnouúčinnosťou výmeny tepla zabezpečuje odstránenie až 90 % vlhkosti v rozptýlenomstave, čím sa zabraňuje jej kondenzácii a zamrznutiu výmenníka tepla prinízkych teplotách okolia.

April 27, 2023

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности