Domovská stránka

Výstavba domov

Výstavba vidieckeho domu

Výstavba vidieckeho domu

Domy staviame na kľúč profesionálne a efektívne, vykonávame opravy s písomnou zárukou 3 roky.

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Ceny stavebných prác

Hlavná stavebná výroba

Cena

Rodinný dom holostavba

950 euro/m2

Dom na kľuč

od 1300 do 1800 euro/m2

Kupolový dom holostavba

od 1300 euro/m2

Kupolový dom na kľuč

od 1600 do 2000 euro/m2

Stavba vidieckeho domu

Snívate o ideálnom vidieckom dome, ktorý spĺňa najvyššie štandardy pohodlia a estetiky? Kľúčom k vášmu pohodliu je výstavba vidieckeho domu z tehál, ktoré dodajú vášmu priestoru spoľahlivosť a eleganciu. Naša spoločnosť je uznávaná ako jedna z najlepších v oblasti projektovania a výstavby vidieckych domov. Špecializujeme sa na vytváranie exkluzívnych projektov vidieckych domov ekonomickej a elitnej triedy. Naši vysoko kvalifikovaní architekti a inžinieri ponúkajú prispôsobený prístup ku každému projektu, berúc do úvahy vaše jedinečné potreby a túžby.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti rekonštrukcie bytov a výstavby vidieckych domov, ktoré Vám zaručujú vysokú kvalitu odvedenej práce a včasné dokončenie projektov. Výstavba vidieckeho domu zahŕňa všetky fázy od plánovania a vývoja dizajnu až po kompletnú výstavbu na kľúč.Vyberte si spoľahlivú cestu k vášmu ideálnemu vidieckemu domu – vyberte si Keter Construction Company a nechajte svoje sny o vidieckom dome splniť s tými najlepšími v stavebnom priemysle.

Výhody výstavby vidieckeho domu s Keter Construction Company:

- Vlastný dizajn: Uvedomujeme si, že váš vidiecky dom je odrazom vášho vkusu a štýlu. Každý projekt preto považujeme za jedinečné umenie, kde sa vaše nápady a priania stanú základom pre vytvorenie individuálneho dizajnu, ktorý zodpovedá vašim potrebám.

- Efektívne využitie priestoru: naši odborníci zabezpečia optimálne využitie každého štvorcového metra vášho pozemku a vytvoria funkčné a pohodlné priestory pre všetky vaše potreby.

- Vysoká kvalita stavby: s použitím pokrokových technológií a vynikajúcich stavebných materiálov zaisťujeme vysokú kvalitu stavby, ktorá zaručuje spoľahlivosť a trvanlivosť vášho vidieckeho majetku.


- Vytvorenie pohodlnej upravenej oblasti: neobmedzujeme sa na dom - vytvárame pohodlnú a upravenú oblasť vrátane krajinného dizajnu, altánkov a komunikačných systémov.

- Individuálny prístup ku každému klientovi: Vaše potreby a priania sú našou prioritou. Úzko s vami spolupracujeme, berieme do úvahy vaše jedinečné požiadavky a poskytujeme individuálny prístup ku každej fáze výstavby.

- Investícia do budúcnosti: vidiecky dom postavený s láskou a profesionalitou od Keter Construction Company sa stane nielen miestom pre rekreáciu, ale aj úspešným investičným projektom pre budúcnosť vašej rodiny.

Vyberte si Keter Construction Company na stavbu vášho vidieckeho domu – prekročíme vaše očakávania a vytvoríme priestor, ktorý bude spĺňať vaše najvyššie štandardy.


Objednajte si stavbu vidieckeho domu

Stavebná spoločnosť Keter prináša exkluzivitu a eleganciu do vášho vidieckeho života na Slovensku a pozýva vás do sveta individuálneho pohodlia a jedinečnosti. Sme pripravení poskytnúť Vám možnosť objednať si stavbu vidieckeho domu, ktorý splní všetky Vaše ambície a dá Vám možnosť užiť si život v objekte, ktorý zaujme svojou architektonickou krásou a funkčnosťou.

Naša spoločnosť sa vyznačuje výnimočným prístupom k výstavbe vidieckych domov, kde každý projekt je jedinečným príbehom, ktorý spája estetiku a praktickosť. Chápeme, že vidiecky dom je viac ako len nehnuteľnosť. Toto je miesto, kde si môžete oddýchnuť od zhonu mesta a nájsť harmóniu v prírode. Preto sa snažíme vytvárať predmety, ktoré spĺňajú vaše individuálne želania a vytvárajú útulnosť so všeobecným štýlom. Náš tím architektov, inžinierov a dizajnérov spája profesionalitu a kreativitu a vytvára vidiecky dom, ktorý nielen spĺňa moderné štandardy, ale ich aj prevyšuje. S využitím pokrokových technológií a s prihliadnutím na environmentálne aspekty vám na Slovensku poskytneme nielen elitný, ale aj ekologicky čistý priestor pre váš život.

Назва

Назва

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

21,3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

5,0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

6,8

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

29,3

Спальня

17,67

Výberom stavebnej spoločnosti Keter na stavbu vidieckeho domu získate nielen najvyššiu úroveň kvality a spoľahlivosti, ale aj osobitný dôraz na vašu individualitu a štýl.

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности