Výstavba penthousu

Domy staviame na kľúč profesionálne a efektívne, vykonávame opravy s písomnou zárukou 3 roky.

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Ceny stavebných prác

Hlavná stavebná výroba

Cena

Rodinný dom holostavba

950 euro/m2

Dom na kľuč

od 1300 do 1800 euro/m2

Kupolový dom holostavba

od 1300 euro/m2

Kupolový dom na kľuč

od 1600 do 2000 euro/m2

Výstavba penthousu

Výstavba strešných bytov je jedinečný a high-tech proces zameraný na vytvorenie exkluzívneho bývania pre ľudí, ktorí hľadajú najvyššiu úroveň pohodlia a luxusu. Tento proces zahŕňa celý rad etáp, počnúc vývojom konceptu a končiac vytvorením priestoru, ktorý odráža individualitu a status svojho majiteľa.

Strešný apartmán nie je len elitný dom, je vyjadrením luxusu a pohodlia. Pôvodne sa tento názov používal pre technickú miestnosť vo výškových budovách, no postupom času sa zmenil na symbol elitárstva a sofistikovanosti. Strešné byty majú jedinečný dizajn a vlastnosti, vďaka ktorým sú mimoriadne atraktívne pre náročných zákazníkov.

Penthousy si vydobyli svoje miesto vo svete nehnuteľností a stali sa výrazom luxusu a prestíže. Strešný byt preto nie je len dom – je to koncept života, kde sa luxus spája s high-tech komfortom.Strešné byty sú najlepšou voľbou pre tých, ktorí chcú bývať v priestrannom priestore s množstvom denného svetla a oknami. Každý majiteľ takéhoto domu si vytvára vhodnú atmosféru bez toho, aby opustil hranice mesta. Prenájom alebo kúpa takéhoto formátu nie je dostupná pre každého, ide však o celý životný štýl a po tom, čo budete aspoň deň bývať v podkrovnom apartmáne, sa vám neskôr nebude chcieť sťahovať sa inam.

Jedinečné vlastnosti penthouse:

- Priestor: Penthousy sú usporiadané tak, že prvá úroveň funguje ako obývacia izba so štúdiovou kuchyňou a veľkou obývacou izbou, zatiaľ čo druhá úroveň je vyhradená pre spálne, ďalšie kúpeľne a malebné terasy. V lete poskytuje sviežosť, v zime teplo a poskytuje útulnosť a pohodlie v každom ročnom období. Penthouse je samostatný dom, ktorý dáva obyvateľom exkluzivitu a súkromie na akomkoľvek mieste.

- Panoramatické okná a vysoké stropy: Veľké panoramatické okná poskytujú krásny výhľad na mesto a vysoké stropy vytvárajú pocit otvorenosti a priestoru. To vytvára atmosféru luxusu a sofistikovanosti vo vnútri prístrešku.

- Exkluzivita a postavenie: Vlastniť penthouse je považované za akýsi symbol postavenia a úspechu. Vysoká cena takýchto bytov je spôsobená ich veľkou rozlohou a polohou v prestížnych centrálnych častiach mesta.

- Veľké priestranné izby a terasy: Penthousy sa vyznačujú oveľa väčšou plochou v porovnaní s bežnými bytmi. K dispozícii sú veľké izby, ďalšie izby a rozsiahle terasy. Bezplatné plánovanie vám umožňuje vytvoriť individuálny dizajn a usporiadať izby podľa osobných preferencií.

- Najmodernejšie technológie a vybavenie: Penthousy sú vybavené pokročilou technológiou a riadiacimi systémami, ako je domáca automatizácia, bezpečnostné a klimatizačné systémy, ktoré zaisťujú maximálny komfort pre obyvateľov.

Objednajte si výstavbu strešného bytu

Penthouse od Keter Construction Company je symbolom exkluzivity, ktorý elegantne zapadá do architektonickej krajiny Slovenska. Náš tím profesionálov zaistí nielen konštrukčnú pevnosť a spoľahlivosť budovy, ale aj premení vaše sny na skutočnosť a vytvorí atmosféru, v ktorej každý prvok zaujme svojou pozornosťou k detailu a sofistikovanosťou. Chápeme, že strešný apartmán nie je len miestom na bývanie, ale je definujúcim symbolom vášho postavenia a vkusu. Preto vylepšujeme každý aspekt projektu s ohľadom na vaše individuálne potreby a želania. Každý nami postavený penthouse je jedinečným umeleckým dielom, ktoré zaujme svojou eleganciou a funkčnosťou.

Spoločnosť Keter Construction Company disponuje vyspelou technológiou a bohatými skúsenosťami v oblasti luxusného stavebníctva, čo nám umožňuje vytvárať projekty, ktoré presahujú bežné štandardy. Vyberte si nás a my vám poskytneme nielen dokonalú kvalitu konštrukcie, ale aj bezkonkurenčnú úroveň služieb, ktorá zodpovedá vášmu vysokému postaveniu a očakávaniam.

Назва

Назва

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

21,3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

5,0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

6,8

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

29,3

Спальня

17,67

Stavba penthousu od Keter Construction Company nie je len investíciou do nehnuteľnosti, ale aj príležitosťou na vytvorenie vlastného jedinečného sveta luxusu a pohodlia, ktorý vyjadrí vašu individualitu a úspech. Uprednostnite luxusné bývanie od našich špecialistov a my vaše sny premeníme na skutočnosť.

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности