Tehlový dom

Domy staviame na kľúč profesionálne a efektívne, vykonávame opravy s písomnou zárukou 3 roky.

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Ceny stavebných prác

Hlavná stavebná výroba

Cena

Rodinný dom holostavba

950 euro/m2

Dom na kľuč

od 1300 do 1800 euro/m2

Kupolový dom holostavba

od 1300 euro/m2

Kupolový dom na kľuč

od 1600 do 2000 euro/m2

Stavba tehlového domu nie je len o vytváraní stien a strechy; je to proces vytvárania domova, ktorý odráža váš životný štýl a osobnosť. Garantujeme, že váš murovaný dom na kľúč bude nielen pevný a spoľahlivý, ale aj splní všetky moderné štandardy komfortu a bezpečnosti. Stavebná spoločnosť Keter ponúka výstavbu murovaných domov na Slovensku za prijateľné ceny a v krátkom čase pri zachovaní vysoko kvalitných štandardov. Chápeme, aké dôležité je mať vlastný murovaný dom, a preto poskytujeme dostupné a transparentné ceny výstavby.

Stavba domu z tehál

Snívate o murovanom dome na kľúč? Naše projekty tehlových domov Vás ohromia svojou originalitou a funkčnosťou. Pracujeme na každom detailu, aby sme vytvorili jedinečný a útulný domov, ktorý splní všetky vaše potreby.

Náš tím odborníkov je schopný zrealizovať akýkoľvek projekt tehlového domu na kľúč za konkurencieschopnú cenu v Bratislave. Môžete si byť istí, že váš tehlový dom bude postavený s ohľadom na všetky vaše priania a bude spĺňať najvyššie štandardy kvality.

Stavebná spoločnosť Keter Vás pozýva na využitie našich služieb pri výstavbe nízkopodlažných a výškových budov z tehál. Naša spoločnosť sa špecializuje na všetky fázy stavebného procesu vrátane zakladania, konštrukcie stien, zastrešenia a zemných prác.

Zvláštnu pozornosť venujeme dizajnu, ako vonku, tak aj vo vnútri domu. Použitie tehly v našich projektoch zaručuje pevnosť, ako aj schopnosť realizovať rôzne nápady farbou, tvarom a štýlom.

Výhody použitia tehál zahŕňajú:
- všestrannosť;
- požiarnu odolnosť;
- veľký výber;

S každým klientom vedieme podrobné diskusie a konzultácie, odpovedáme na všetky otázky týkajúce sa záruk, podmienok výstavby a nákladov na projekt. Ak potrebujete vedieť, koľko stojí stavba tehlového domu na Slovensku, kontaktujte nás pre rýchlu odpoveď.


Cena stavby tehlového domu

Zaručujeme, že naše ceny za každý meter štvorcový a celkové náklady na stavbu tehlového domu budú transparentné už po prvom kontakte s našimi zástupcami. Sľubujeme kvalitnú prácu, včasnú dodávku materiálu a neustálu kontrolu nad priebehom stavby. Pri výstavbe tehlových domov sa snažíme vytvoriť ideálnu atmosféru pre život našich zákazníkov. S našimi projekty môžete pracovať už od fázy návrhu, aby sme zabezpečili nielen pevnosť, ale aj pohodlie vášho domova. Výber tehál ponúka množstvo možností pre kreativitu a harmonickú kombináciu farby, tvaru a štýlu.

Objednajte si výstavbu tehlového domu

Spoločnosť Keter je vaším dôveryhodným partnerom pri vytváraní nádherných tehlových domov, ktoré nezostanú len nevyhnutnou konštrukciou, ale stanú sa aj prejavom vášho jedinečného štýlu. Pred začatím výstavby náš skúsený tím dôkladne analyzuje pôdu a zabezpečí, aby vyhovovala špecifickým požiadavkám vášho projektu. Okrem toho starostlivo preskúmame všetky aspekty výstavby, od konceptu po dodržiavanie environmentálnych noriem. Využívame len najmodernejšie technológie a inovatívne materiály, aby sme zabezpečili odolnosť a energetickú efektívnosť každého domu.

Objednanie si stavby tehlového domu od spoločnosti Keter Construction Company je spôsob, ako si vytvoriť nie len obydlie, ale aj skutočné majstrovské dielo architektúry. Ponúkame široký výber možností, od elegantných jednoposchodových domov po luxusné viacposchodové komplexy, hotely a iné unikátne stavby. Ak uvažujete o výstavbe murovaného domu na Slovensku, sme pripravení poskytnúť vám komplexné služby. Naše služby si môžete objednať od konzultácie a návrhu až po uvedenie do prevádzky. Pracujeme s dôkladnou starostlivosťou na každom aspekte, aby ste mali úplnú kontrolu a boli spokojní s konečným výsledkom.
Keter Construction Company je viac ako len stavebná firma. Sme vaším kreatívnym partnerom pri realizácii ideálneho murovaného domu, ktorý bude nielen obydlím, ale aj miestom pohodlia a elegancie.

Назва

Назва

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

21,3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

5,0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

6,8

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

29,3

Спальня

17,67

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности