Domovská stránka

Výstavba domov

Stavba stodolevého domu

Stavba stodolevého domu

Domy staviame na kľúč profesionálne a efektívne, vykonávame opravy s písomnou zárukou 3 roky.

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Ceny stavebných prác

Hlavná stavebná výroba

Cena

Rodinný dom holostavba

950 euro/m2

Dom na kľuč

od 1300 do 1800 euro/m2

Kupolový dom holostavba

od 1300 euro/m2

Kupolový dom na kľuč

od 1600 do 2000 euro/m2

Stavba domu postaveného v tradičnom vidieckom štýle

Vytvorenie jedinečného a štýlového domu postaveného v tradičnom vidieckom štýle je príležitosťou na vytvorenie priestoru, ktorý zaujme svojou eleganciou a funkčnosťou. Výstavba v tomto štýle je dnes definovaná ako jeden z vzrušujúcich smerov v oblasti bytovej výstavby. Tieto domy majú nielen estetickú príťažlivosť, ale aj schopnosť zapadnúť do akéhokoľvek prostredia.

Môžu byť harmonicky umiestnené na rovinatých plochách, alebo na brehoch riek a jazier, medzi horskými svahmi alebo v útulných lesných oblastiach. Aj keď tieto domy majú svoje vlastné jedinečné vlastnosti, zahŕňajú aj prvky ako biotechnológia, minimalizmus a loft.

Dom v tradičnom vidieckom štýle

Blízkosť prírody pripomína krajinu a viditeľné trámy podláh zvýrazňujú prírodný charakter budov a vytvárajú harmóniu s okolitým prostredím - niečo ako nemecký hrádzový dom. Moderné domy v tradičnom vidieckom štýle predstavujú rôznorodé architektonické riešenia, no všetky spája pocit otvorenosti a slobody v priestore. To môže vysvetľovať, prečo stavba v tomto štýle dokáže prilákať kreatívnych jednotlivcov, ktorí hľadajú inšpiráciu v špeciálnom prostredí.

Naša spoločnosť je pripravená postaviť dom v tradičnom vidieckom štýle na kľúč a poskytnúť vám bezkonkurenčné skúsenosti a vysokú kvalitu. Ponúkame realizáciu projektov barnhouse, ktoré spájajú moderný dizajn a prírodné materiály. Domy v tomto štýle, postavené nášim tímom, sa stanú stelesnením vašej individuality, klasickej estetiky a zárukou spoľahlivosti a vysokej energetickej účinnosti. Stavebná spoločnosť Keter využíva moderné technológie a materiály, ako je pórobetón a objemové panely, na vytvorenie efektívnej a ekologickej budovy. Naše projekty domov v tradičnom vidieckom štýle sa vyznačujú kreativitou a praktickosťou pre individuálne riešenia tak, aby každý dom spĺňal vaše jedinečné potreby a túžby. Vyberte si nás na stavbu domu v tradičnom vidieckom štýle - tu vytvárame nielen domy, ale aj vaše osobné architektonické diela.

Technológia výstavby domu v tradičnom vidieckom štýle

Technológia výstavby domu v  vidieckom štýle sa zakladá predovšetkým na využití dreva. Nosný rám, vonkajšie aj vnútorné obloženie stien sú z dreva, pričom niektoré konštrukcie môžu obsahovať aj oceľové profily.

Tieto faktory výrazne uľahčujú a urýchľujú proces výstavby, čo umožňuje postavenie domu na kľúč v priebehu niekoľkých mesiacov.

Vďaka použitiu ekologických materiálov a technológie rámovo-panelovej konštrukcie panuje v týchto domoch vždy príjemné mikroklíma.

Štylizáciu domov v tradičnom vidieckom štýle ďalej charakterizuje obdĺžnikový tvar budov, vysoké stropy a otvorené drevené terasy.

Sedlová strecha im dodáva podobnosť s tradičnými stodolami. Panoramatické okná, ktoré zabezpečujú dostatok prirodzeného svetla, spolu s rozumným usporiadaním vnútorného priestoru pridávajú osobitný komfort.
Na zvýšenie pohodlia vnútorných priestorov sa často využíva nábytok v retro štýle, čo vytvára jedinečnú atmosféru interiéru.

Výhody domov Barnhouse

- Barnhouse zaujme svojou estetikou, ktorá harmonicky zapadne do každej krajiny.

- Otvorený priestor a vysoké stropy vytvárajú pocit slobody a priestoru.

- Dizajnové prvky ako otvorené terasy a odhalené trámy evokujú spojenie s prírodou.

- Použitie dreva a iných ľahkých materiálov umožňuje rýchlejšiu a efektívnejšiu výstavbu.

- Použitie ekologických materiálov prispieva k príjemnej mikroklíme vo vnútri domu.

- Otvorené dispozície a moderné dizajny uľahčujú prispôsobenie priestoru potrebám majiteľov.

- Panoramatické okná poskytujú vynikajúci prístup k prirodzenému svetlu, vďaka čomu je miestnosť svetlá a útulná.

- Charakteristická štylizácia, ako aj použitie nábytku v retro štýle dodávajú domom Barnhouse ich jedinečnosť.

Objednajte si stavbu domu v štýle Barnhouse

Stavebná spoločnosť Keter posúva inovácie a dizajn na novú úroveň a predstavuje vám jedinečnú možnosť objednať si stavbu Barnhouse. Naša spoločnosť ponúka nielen stavbu domu, ale aj vytvorenie architektonického diela, ktoré spája moderné technológie a tradičné prvky.

Keter Construction Company Barnhouse je stelesnením pohodlia a štýlu, kde každý detail pracuje pre vás. Vyrábame unikátne projekty, ktoré spájajú sofistikovanosť architektúry a funkčnosť priestoru. Naši špecialisti majú nielen hlboké znalosti v oblasti stavebníctva, ale aj bohaté skúsenosti s vývojom projektov, ktoré uspokoja vycibrený vkus zákazníkov. Chápeme, že Barnhouse nie je len dom, ale životný štýl, a preto ponúkame individuálny prístup ku každému projektu s ohľadom na vaše jedinečné priania a požiadavky.

Výberom spoločnosti Keter Construction Company na stavbu Barnhouse získate nielen nehnuteľnosť, ale aj teplý, funkčný a esteticky vycibrený priestor, ktorý bude vyjadrením vášho štýlu a elegancie. Pracujeme s vyspelými technológiami a používame iba vysokokvalitné materiály, aby sme zaistili spoľahlivosť a odolnosť vášho Barnhouse. Naším cieľom je vytvoriť si nielen dom, ale aj svoje vlastné miesto, kam sa budete môcť vždy s radosťou vracať.

Назва

Назва

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

21,3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

5,0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

6,8

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

29,3

Спальня

17,67

Vyberte si Keter Construction Company na stavbu svojho Barnhouse a dajte nám príležitosť premeniť vaše sny na skutočnosť, aby každý prvok v dome hovoril o vašom jedinečnom vkuse a estetických preferenciách.

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности