Rámové domy

Domy staviame na kľúč profesionálne a efektívne, vykonávame opravy s písomnou zárukou 3 roky.

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Ceny stavebných prác

Hlavná stavebná výroba

Cena

Rodinný dom holostavba

950 euro/m2

Dom na kľuč

od 1300 do 1800 euro/m2

Kupolový dom holostavba

od 1300 euro/m2

Kupolový dom na kľuč

od 1600 do 2000 euro/m2

Stavba rámového domu

Stavba domov s rámovou konštrukciou predstavuje moderné a inovatívne riešenie, ktoré kombinuje rýchlosť montáže s vysokou kvalitou. Proces výstavby rámových domov je nielen rýchly, ale aj cenovo efektívny, pričom domy na kľúč ponúkajú kompletnú službu od začiatku až po dokončenie projektu.

Rámové domy sú zvyčajne cenovo dostupné, čo ich robí atraktívnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú hospodárne a energeticky efektívne bývanie. Montované domy s rámovou konštrukciou umožňujú rýchlo a efektívne vytvoriť obytný priestor, ktorý je pripravený na osídlenie bez zbytočných komplikácií. Objednanie rámového domu je prvým krokom k získaniu moderného a energeticky úsporného domova, ktorý si môžete volať svojím vlastným.

Výhody rámového domu

Domy s rámovou konštrukciou prinášajú množstvo výhod, ktoré ich robia atraktívnou a efektívnou voľbou pre developerov. Tu sú niektoré kľúčové výhody rámových domov:

- Rýchlosť výstavby: Rámové domy sa stavajú rýchlejšie v porovnaní s tradičnou výstavbou. Vopred vyrobené rámy sa ľahko skladujú a prepravujú, čo zjednodušuje a zrýchľuje proces konštrukcie.

- Jednoduchosť a efektívnosť inštalácie: Ľahké materiály použité pri výrobe rámov uľahčujú inštaláciu a zjednodušujú prácu staviteľov, čo vedie k úspore času a práce.

- Vysoká tepelná izolácia: Rámové domy je možné ľahko izolovať pomocou účinných izolačných materiálov, čo znižuje náklady na vykurovanie a klimatizáciu a zabezpečuje komfortné bývanie.

- Flexibilita dizajnu: Technológia rámu poskytuje väčšiu flexibilitu pri plánovaní a navrhovaní domu, čo umožňuje realizovať individuálne preferencie a požiadavky.

- Schopnosť šetriť miesto: Tenké konštrukcie a optimalizované materiály použité pri rámovej výstavbe umožňujú efektívne využitie každého štvorcového metra.

- Pevnosť a stabilita: Rámové domy sú vyrobené z pevných materiálov, čo im poskytuje stabilitu a odolnosť voči rôznym zaťaženiam.

- Úspora nákladov: Technológia rámovej konštrukcie môže viesť k úspore nákladov na materiály a prácu, pretože proces výstavby je efektívnejší a vyžaduje menej času a zdrojov.

- Možnosť opláštenia: Rámové domy je možné ľahko obkladať zvonka aj zvnútra, čo umožňuje prispôsobiť domu osobný štýl a vzhľad.

Výberom rámového domu získate nielen efektívne bývanie, ale aj možnosť vytvoriť si jedinečný domov, ktorý bude vyhovovať vašim individuálnym potrebám a preferenciám.


Objednajte si stavbu rámového domu

Objednajte si stavbu vášho rámového domu s Keter Construction Company a získate najvyšší štandard služieb a profesionálny prístup k vašemu projektu. Naša spoločnosť sa zameriava na poskytovanie kompletného spektra služieb, vrátane návrhu, výstavby a vybavenia, čo zaručuje kvalitný a individuálne navrhnutý dom pre vás.

- Profesionálny prístup: Náš tím poskytuje komplexné služby, vrátane návrhu, výstavby a vybavenia. Sme pripravení riešiť akékoľvek úlohy smerujúce k vášmu ideálnemu domu.

- Presnosť a dôraz na termíny: Zabezpečujeme dodržiavanie harmonogramu stavebných prác a dávame vám možnosť vidieť výsledky bývania rýchlo a efektívne.

- Technická odbornosť: Naši špecialisti disponujú hlbokými znalosťami v oblasti stavebníctva, čo zaručuje vysokú kvalitu a udržateľnosť vášho domova.

- Individuálny dizajn: Ponúkame možnosť prispôsobenia dizajnu podľa vašich preferencií, aby bol váš dom jedinečný a presne vyhovoval vašim potrebám.

Vyberte si Keter Construction Company a my premeníme vaše predstavy na skutočnosť. Sme tu pre vás, aby sme poskytli najlepšie stavebné riešenia a zabezpečili vašu maximálnu spokojnosť s novým domovom.

Назва

Назва

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

21,3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

5,0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

6,8

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

29,3

Спальня

17,67

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности