Monolitiové domy

Domy staviame na kľúč profesionálne a efektívne, vykonávame opravy s písomnou zárukou 3 roky.

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Ceny stavebných prác

Hlavná stavebná výroba

Cena

Rodinný dom holostavba

950 euro/m2

Dom na kľuč

od 1300 do 1800 euro/m2

Kupolový dom holostavba

od 1300 euro/m2

Kupolový dom na kľuč

od 1600 do 2000 euro/m2

Výstavba domu z monolitických konštrukcií

Monolitné domy sú moderným a efektívnym spôsobom výstavby, ktorý využíva homogénny materiál na vytvorenie masívnych a pevných konštrukcií. Tento spôsob stavby, známy ako monolitická výstavba, spočíva v použití masívneho monolitného betónu alebo železobetónu na vytvorenie nedeliteľných stavebných prvkov. Tento prístup prináša množstvo výhod, ako je udržateľnosť, energetická efektívnosť a flexibilita dizajnu. Monolitné domy umožňujú vytvárať spoľahlivé a estetické priestory, pričom ich vysoká pevnosť ich robí vhodnými pre rôzne klimatické podmienky a stavebné projekty na Slovensku. Ich spoľahlivosť a stabilita ich robia obľúbenou voľbou pre tých, ktorí hľadajú stabilnú a efektívnu štruktúru pre svoje bývanie.

Dom z monolitných konštrukcií si vyberú tí, ktorí oceňujú silu a energetickú efektívnosť svojho domova. Náklady na takýto dom sú odôvodnené jeho vysokým stupňom odolnosti voči vonkajším vplyvom. Monolitná konštrukcia umožňuje realizáciu individuálnych prianí a návrhových rozhodnutí zákazníka. Monolitné domy na kľúč zaručujú kompletnú prácu od návrhu až po uvedenie do prevádzky.

Výstavba monolitného domu na Slovensku predstavuje investíciu do pohodlia, bezpečnosti a exkluzivity Vášho domova. Tieto domy reprezentujú pokročilé technológie a dokonalé stavebné štandardy.

Výhody monolitného domu

Monolitné domy prinášajú množstvo výhod, ktoré ich robia obľúbenou a efektívnou voľbou pre výstavbu. Tu je niekoľko kľúčových výhod monolitických budov:

- Pevnosť a odolnosť: Monolitné konštrukcie poskytujú vysokú úroveň pevnosti a trvanlivosti vďaka homogénnej hmotnosti betónu, ktorá umožňuje budovám odolávať veľkému zaťaženiu a účinkom času.

- Odolnosť voči poveternostným vplyvom: Monolitné domy sú odolné voči rôznym poveternostným podmienkam, vrátane veterných búrok, dažďa, mrazu a slnečného žiarenia, čo z nich robí ideálnu voľbu na stavbu v akomkoľvek počasí.

- Vysoká tepelná izolácia: Možnosť aplikovať dodatočnú izoláciu do monolitných domov zabezpečuje vysokú úroveň tepelnej izolácie, čo vedie k zníženiu nákladov na vykurovanie a klimatizáciu.

- Možnosť kreatívneho dizajnu: Monolitná technológia umožňuje tvorbu pôsobivých architektonických foriem a neštandardných dizajnových riešení, čo dáva priestor pre kreatívne nápady a jedinečný vzhľad budov.

- Účinnosť v požiarnej ochrane: Betón používaný v monolitných konštrukciách má vysokú odolnosť voči ohňu, čo zvyšuje protipožiarne vlastnosti budov.

- Stabilita a ochrana pred seizmickými vplyvmi: Monolitné budovy môžu byť navrhnuté a postavené s ohľadom na odolnosť proti seizmickým účinkom, čím poskytujú ochranu proti zemetraseniu.

- Energetická účinnosť: Masívnosť monolitných stien umožňuje akumuláciu tepla, čo prispieva k efektívnemu využitiu energie a zníženiu nákladov na vykurovanie.

- Možnosť bezproblémového spojenia: Monolitné konštrukcie môžu byť postavené bez švov, čo im dáva nielen estetický vzhľad, ale tiež zvyšuje odolnosť voči vlhkosti a teplotným zmenám.

Monolitné domy sú spoľahlivé, odolné a energeticky efektívne, čo z nich robí výbornú voľbu pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivú a stabilnú stavbu s vysokým komfortom.


Objednajte si výstavbu monolitného domu

Zarezervujte si výstavbu vášho monolitného domu u Keter Construction Company a začnite vytvárať svoj ideálny priestor. S našimi bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom k stavebníctvu garantujeme spoľahlivé uskutočnenie vášho projektu. Keď si vyberiete našu stavebnú spoločnosť Keter, získate:

- Odborné vedenie: Naši odborníci disponujú hlbokými znalosťami a bohatými skúsenosťami v stavebníctve, pripravení na riešenie akýchkoľvek úloh.

- Presnosť a rýchlosť: Dodržiavame harmonogram stavebných prác, čo zabezpečuje, že váš nový dom uvidíte v čo najkratšom čase.

- Prispôsobený dizajn: Ponúkame flexibilitu pri výbere dizajnu, aby sme vytvorili jedinečný priestor presne podľa vašich predstáv.

- Stabilita a spoľahlivosť: Zaručujeme, že váš monolitný dom bude nielen vizuálne príťažlivý, ale aj stabilný a spoľahlivý.

- Flexibilita vo vykonávaní práce: Sme otvorení vašim požiadavkám a pracujeme s ohľadom na individuálne charakteristiky vášho projektu.

Vyberte si našu stavebnú spoločnosť Keter pre výstavbu vášho monolitného domu a zabezpečte si kvalitnú prácu a vynikajúci výsledok.

Назва

Назва

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

21,3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

5,0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

6,8

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

29,3

Спальня

17,67

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности