Maliarske práce

Profesionálne a efektívne opravujeme domy a byty na kľúč s písomnou zárukou 3 roky.

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Maliarske práce

Maliarske práce sú typom stavebných a opravárenských služieb súvisiacich s dekoráciou a ochranou povrchov pomocou farieb alebo iných náterov. Maliarske práce zahŕňajú rôzne procesy zamerané na zlepšenie vzhľadu a ochrany stien, stropov, dverí, okien, podláh, ako aj iných prvkov budovy alebo priestorov.
Medzi hlavné aspekty maliarskych prác patria:


- Príprava povrchu:
Čistenie a vyrovnanie povrchov, vyplnenie trhlín a nerovností, ako aj odstránenie starého náteru alebo odlupovania. Aplikácia špeciálnej základnej vrstvy na zvýšenie priľnavosti farby a vytvorenie optimálneho základu pre ďalšiu prácu.

- Výber farieb a materiálov: Správny výber farieb a materiálov závisí od typu povrchu, požiadaviek na trvanlivosť a estetických preferencií. Je dôležité vybrať správne farby a kvalitné farby a nátery, ktoré zabezpečia dlhodobý a estetický výsledok.

- Aplikácia farby: Správna technika nanášania farby je kľúčom k rovnomernému a estetickému výsledku. Môže zahŕňať použitie valčekov, štetcov, sprejov alebo iných metód podľa potreby.


- Techniky dekoratívnej maľby:
Pomocou špeciálnych techník a materiálov na vytvorenie dekoratívnych efektov, ako sú fresky, patina, imitácia mramoru alebo dreva.

- Ochranná vrchná vrstva: Aplikácia ochranného vrchného náteru na zabezpečenie trvanlivosti a odolnosti voči vplyvom vonkajších faktorov.

- Ochrana a starostlivosť:
Po dokončení maľovania je dôležité nový povrch riadne chrániť a dodržiavať odporúčanú starostlivosť. Tá môže zahŕňať použitie ochranných náterov, prevenciu proti poškriabaniu alebo iné opatrenia na zachovanie vzhľadu a funkčnosti.

- Estetické detaily:
Maliarske práce môžu zahŕňať aj estetické detaily, ako sú ornamenty, vzory alebo povrchové úpravy s dôrazom na estetiku a štýl.

Maliarske práce sú dôležité nielen pre vizuálnu stránku miestnosti, ale aj pre ochranu povrchu pred vlhkosťou, ultrafialovým žiarením a inými agresívnymi faktormi. Kvalitné maliarske práce môžu výrazne zlepšiť celkový vzhľad a atmosféru miestnosti.

Je dôležité si uvedomiť, že maliarske práce zahŕňajú nielen nanášanie farby na povrch, ale aj prípravné práce a následnú ochranu a starostlivosť, ktoré sú nevyhnutné na dosiahnutie kvalitného a trvanlivého výsledku.


Ceny za opravárenské práce

Hlavná stavebná výroba

Cena

Demontáž obkladov a dlažby

od 8 eur/m2

Penetrácia  podkladu

od 2 eur/m2

Vyrovnanie stien, stropu

od 4 eur/m2

Montáž obkladov

od 23 eur/m2

Montáž obkladov velkoformát

od 25 eur/m2

Rezanie obkladov a dlažby

individuálne

Hydroizolacia

od 7 eur/m2

Elektroinstalacné práce

individuálne

Vodarské práce

individuálne

Sadrokartonarské práce

od 14 eur/m2

Maliarské práce

od 2eur/m2

Pokládka laminátovej podlahy

od 8 eur/m2

Pokládka parkiet

od 8eur/m2

Pokládka vivej podlahy

od 8 eur/m2

Montáž list

od 5 eur/ks

Silikon montáže rohov

od 4 eur/m2

Odvoz sute

150 eur

Omietkárske práce

od 9 eur/m2

Profesionálne upratanie stavby a bytu

100 eur

Vyrezanie otvorov

od 5 eur/ks

Demontáž murovanej steny

od 10 eur/m2

Brusenie sten a stropov

od 3 eur/m2

Pripráva steny pod obklad

od 4 eur/m2

Demontáž parkiet a laminátovej podlahy

od 4 eur/m2

Demontáž starého nábytku

od 200 eur

Dražkovanie

od 3 eur/m2


Odhady na maliarske práce

Stanovenie nákladov na maliarske práce je zložitý proces, pri ktorom sa vzájomne ovplyvňujú viaceré faktory, aby sa vytvorila rovnováha medzi kvalitou a efektívnosťou úlohy. Odhady sa tvoria s prihliadnutím na mnohé aspekty, ktoré určujú rozsah a zloženie prác, ako aj ich cenu.

Jedným z dôležitých faktorov je typ povrchu. Príprava a lakovanie rôznych materiálov môže vyžadovať rôzne prístupy a materiály, čo ovplyvňuje celkové náklady. Dôležitým kritériom je aj stav povrchu. Ak povrch potrebuje opravu, omietku alebo iné reštaurátorské práce, môže to zvýšiť množstvo práce a čas strávený prípravou. Dôležitý je aj výber farby a jej kvalita.


Kvalitné farby môžu byť drahšie, ale poskytujú dlhotrvajúcu stabilitu a sýtosť farieb, čo ovplyvňuje konečný výsledok. Svoju úlohu zohráva geometria miestnosti. Zložité konštrukcie, uhlové alebo vysoké stropy môžu zvýšiť zložitosť práce a tým aj výdavky na čas a úsilie. Nakoniec sa berú do úvahy individuálne želania klienta a doplnkové služby, ako sú dekoratívne prvky, ktoré ovplyvňujú konečnú cenu.

Odhad na maliarske práce je teda komplexný vzorec, ktorý zahŕňa rôzne faktory a spolu vytvára rozpočet, ktorý spĺňa požiadavky a očakávania klienta.


Objednávka maliarskych prác

Stavebná spoločnosť Keter je vašou najlepšou voľbou pre maliarske práce. Náš tím majstrov maliarov Vám ponúka nielen profesionálne služby, ale aj kreatívny prístup k výzdobe Vašich priestorov. Disponujeme širokou škálou zručností a používame iba vysokokvalitné materiály, ktoré zaručujú najvyššiu kvalitu v každom detaile. Od farebných paliet až po sofistikované maliarske techniky dokážu naši remeselníci vytvoriť atmosféru, ktorá zodpovedá vášmu štýlu a preferenciám. Nielenže nanášame farby na steny, ale vytvárame aj jedinečné obrazy, ktoré dodajú vašej izbe osobitosť a charakter.

Či už ide o bytový priestor, kanceláriu alebo obchodný objekt – sme pripravení prijať akúkoľvek výzvu v oblasti maliarskych prác. Objednajte si maliarske služby od spoločnosti Keter Construction Company a my urobíme vaše priestory svetlé, štýlové a odlišné od ostatných.

Назва

Назва

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

21,3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

5,0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

6,8

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

29,3

Спальня

17,67

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности