Domy s SIP panelov

Domy staviame na kľúč profesionálne a efektívne, vykonávame opravy s písomnou zárukou 3 roky.

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Ceny stavebných prác

Hlavná stavebná výroba

Cena

Rodinný dom holostavba

950 euro/m2

Dom na kľuč

od 1300 do 1800 euro/m2

Kupolový dom holostavba

od 1300 euro/m2

Kupolový dom na kľuč

od 1600 do 2000 euro/m2

Stavba domu z SIP panelov

Budovy vyrobené zo štrukturálnych izolačných panelov (SIP) predstavujú inovatívne a efektívne stavebné riešenie, ktoré poskytuje vysokú úroveň tepelnej izolácie a zároveň umožňuje rýchlu montáž. Výstavba domu zo SIP panelov znamená prijať pokročilý technologický prístup k vytvoreniu vášho budúceho domova. Dom s použitím sendvičových panelov je výhodnou voľbou, ktorá ponúka konkurencieschopné ceny na stavebnom trhu na Slovensku. Vďaka použitiu SIP panelov je možné znížiť náklady na vykurovanie a klimatizáciu a zároveň zrýchliť samotný proces výstavby.

Dom na kľúč zo SIP panelov predstavuje kompletný objekt pripravený na bývanie, ktorý zahŕňa kvalitnú konštrukciu a všetky potrebné komunikačné systémy. Objednanie domu na kľúč z panelov SIP na Slovensku umožňuje efektívne využitie času a zdrojov a zákazníkovi poskytuje obytný priestor pripravený na nasťahovanie v čo najkratšom čase.

Výhody domov zo SIP panelov

- Vysoká tepelná izolácia: Panely SIP sú vyrobené s hrubou izoláciou, zvyčajne z polyuretánu alebo expandovaného polystyrénu, medzi dvoma vrstvami pásovej preglejky alebo OSB dosiek. Tento dizajn zabezpečuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a výrazne zníži náklady na vykurovanie a klimatizáciu.

- Rýchlosť výstavby: Výroba panelov SIP v továrni umožňuje ich dodanie na stavbu už hotových. To výrazne zjednodušuje a urýchľuje proces výstavby.

- Energetická účinnosť: Domy postavené z panelov SIP sú známe svojou energetickou efektívnosťou, pretože ich tepelnoizolačné vlastnosti udržiavajú stabilnú teplotu vo vnútri miestnosti. To ich robí ideálnou voľbou pre tvorbu energeticky efektívnych domov.

- Pevnosť a odolnosť: Panely SIP majú vysokú pevnosť a odolnosť voči rôznym zaťaženiam, vrátane vetra a snehovej záťaže. Toto zabezpečuje spoľahlivosť a dlhú životnosť budov.

- Zvuková izolácia: Panely SIP majú vynikajúcu úroveň zvukovej izolácie, čo umožňuje tvorbu tichých a pohodlných vnútorných priestorov chránených pred vonkajším hlukom.

- Šetrnosť k životnému prostrediu: Panely SIP vyrobené z ekologických materiálov majú menší vplyv na životné prostredie než tradičné stavebné materiály.

- Hermetickosť a minimalizácia tepelných strát: Panely SIP majú vysokú tesnosť, čo bráni úniku vzduchu a minimalizuje tepelné straty. Toto pomáha udržiavať stabilnú teplotu vo vnútri domu.

Budovy postavené z panelov SIP sa vyznačujú vysokou kvalitou, energetickou efektívnosťou a rýchlosťou výstavby, čo ich robí atraktívnou voľbou pre moderných developerov.


Objednajte si výstavbu domu zo SIP panelov

Zverte stavbu vášho budúceho domu zo SIP panelov na Slovensku do rúk spoločnosti Keter Construction Company - vašej spoľahlivej voľby pre kvalitnú výstavbu. Naša firma si váži inovácie a snaží sa vytvárať moderné, energeticky efektívne obytné priestory. Vďaka použitiu pokročilých technológií a kvalitných materiálov vám poskytneme nielen spoľahlivosť a odolnosť, ale aj eleganciu vo výbere dizajnu vášho domova.

Panely SIP, ktoré používame v našich projektoch, zabezpečujú vysokú tepelnú izoláciu, energetickú účinnosť a najvyššie štandardy kvality. Objednaním stavby domu zo SIP panelov u nás získate výhody moderného a ekologického bývania na Slovensku. Náš tím skúsených špecialistov pracuje na každom projekte s dôrazom na detaily a individuálnym prístupom ku každému klientovi. Sme pripravení premietnuť vaše predstavy do reality a vytvoriť priestor, ktorý splní všetky vaše potreby a túžby.

S Keter Construction Company sa stavba domu zo SIP panelov stáva jednoduchým a efektívnym procesom. Kontaktujte nás a vytvorte si ideálny domov, ktorý zaujme svojou kvalitou a štýlom.

Назва

Назва

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

21,3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

5,0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

6,8

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

29,3

Спальня

17,67

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности