Dom z keramických tvarníc

Domy staviame na kľúč profesionálne a efektívne, vykonávame opravy s písomnou zárukou 3 roky.

Ми здатні втілити вашу мрію від ідеї до повної реалізації

Zanechajte požiadavku a získajte stavebný odhad

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Ceny stavebných prác

Hlavná stavebná výroba

Cena

Rodinný dom holostavba

950 euro/m2

Dom na kľuč

od 1300 do 1800 euro/m2

Kupolový dom holostavba

od 1300 euro/m2

Kupolový dom na kľuč

od 1600 do 2000 euro/m2

Stavba domu z keramických tvarníc

Dom z keramických blokov je voľbou tých, ktorí oceňujú spoľahlivosť a energetickú efektívnosť svojho domova. Keramické bloky sa používajú v stavebníctve na vytváranie stien a priečok, poskytujúc vysokú tepelnú izoláciu a odolnosť konštrukcie. Dom z keramických blokov, ktorých cena je celkom konkurencieschopná, pretože keramika sa vyznačuje dostupnosťou a efektívnosťou použitia. Keramický blokový dom na kľúč vám navyše zaručí vysokú kvalitu a rýchle uvedenie objektu do prevádzky.

Dom z keramických blokov sa stáva čoraz atraktívnejšou voľbou pre tých, ktorí hľadajú optimálny pomer kvality a ceny. Keramické bloky umožňujú udržiavať príjemnú teplotu vo vnútri domu, čím znižujú náklady na energiu. Keramický dom je navyše moderným a estetickým riešením pre tých, ktorí oceňujú ekologickosť a efektívnosť stavebných materiálov. Dom z keramických blokov na kľúč zaručuje nielen účinnú tepelnú izoláciu, ale aj rýchle dokončenie stavby. Pred samotnou výstavbou je ale potrebné vytvoriť projekt domu z keramických tvárnic, ktorý zohľadní všetky požiadavky moderny a individuálne želania zákazníka. Keramické stavebnice sú kvalitným a estetickým riešením vášho budúceho bývania.

Vlastnosti a výhody domu z keramických blokov:


- Rýchlosť výstavby: Veľká veľkosť blokov a prítomnosť drážok na zvislých stenách prispievajú k rýchlejšej inštalácii.

- Nízka hmotnosť: Malá hmotnosť nosných konštrukcií znižuje zaťaženie základov a zaisťuje trvanlivosť domu.

- Nízka tepelná vodivosť: Pórovitá štruktúra tvárnice poskytuje vysokú tepelnú izoláciu, čím efektívne zachováva teplo v dome a znižuje náklady na vykurovanie.

- Vysoká energetická účinnosť: Zníženie nákladov na vykurovanie v zime a klimatizáciu v lete, ako aj možnosť použitia „teplej“ malty na murovanie.

- Porobetonové bloky sú vyrobené z prírodných materiálov, ako je piesok, cement a voda. To z nich robí voľbu šetrnú k životnému prostrediu a výroba má menší dopad na životné prostredie v porovnaní s inými stavebnými materiálmi.

- Porobetonové bloky majú vysokú odolnosť voči vplyvom atmosférických podmienok, ako je dážď, sneh, mráz a iné. Vďaka tomu sú ideálne na stavbu v akomkoľvek počasí.

- Domy z porobetonových blokov je možné ľahko obložiť zvonku aj zvnútra rôznymi materiálmi, čo vám umožňuje vytvárať rôzne dizajnové riešenia a uspokojiť individuálny vkus zákazníkov.

- Vzhľadom na tieto výhody sa domy z porobetonu stávajú obľúbenou a efektívnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a energeticky úsporné bývanie. Výstavba domov z porobetonu je voľbou tých, ktorí oceňujú bývanie šetrné k životnému prostrediu a majú na zreteli trvanlivosť a spoľahlivosť svojho investičného objektu. Stavba z porobetonu je voľbou budúcnosti.

Keramický dom zaujme svojou účinnosťou, pretože nevyžaduje dodatočnú vonkajšiu izoláciu a jeho steny majú jedinečnú odolnosť voči extrémnym teplotám a zaťaženiu medzipodlažných stropov. Všetky tieto výhody keramického bloku sú výsledkom použitia prírodnej hliny s prídavkom pilín. Počas vypaľovania piliny vyhoria a zanechajú medzery, ktoré poskytujú materiálu výnimočné vlastnosti. Náklady na dom z keramických blokov na Slovensku zostávajú takmer na rovnakej úrovni ako dom z tehál, no vďaka technologickým vlastnostiam výroby stien stojí energeticky nenáročný projekt o niečo viac.

Dom z keramických blokov je nielen stavebne moderný, ale aj príležitosťou na vytvorenie jedinečného a energeticky nenáročného obytného priestoru.


Objednajte si stavbu domu z keramických tvarníc

Stavba domu z keramických tvarníc je nielen efektívnym spôsobom, ako ušetriť peniaze, ale zaisťuje aj kvalitný výsledok a vynikajúcu tepelnú izoláciu. Teplý dom z keramických tvarníc zaručí pohodlie a útulnosť vášmu domovu, a to aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Jednou z najvýhodnejších vlastností keramických tvarníc je ich nízky tlak na základ, čo je dôležité najmä v prípade zmršťovania pôdy, predovšetkým v močiaristých a hlinitých oblastiach.

Stavebná spoločnosť Keter ponúka širokú škálu služieb vrátane vypracovania projektov a výstavby domov z keramických tvarníc na kľúč. Náš tím skúsených inžinierov a architektov pracuje s jediným cieľom - zmeniť váš sen o vlastnom dome na skutočnosť. Bez ohľadu na to, či sa jedná o chatu, súkromný dom alebo rekreačnú chalupu, naši zákazníci si často vyberajú stavbu z keramických tvarníc pre moderný materiál s mnohými výhodami. Oceňujú energeticky úsporné vlastnosti tohto materiálu. Keramická tvarnica, na rozdiel od cementových blokov alebo tehál, zaujme svojou poréznou štruktúrou, ktorá umožňuje použitie menšieho množstva spojiva pri výstavbe. Použitie pokročilých technológií nám umožňuje rýchlo a efektívne realizovať akékoľvek stavebné projekty, dokonca aj tie najzložitejšie. Naša spolupráca s osvedčenými dodávateľmi garantuje našim zákazníkom optimálne podmienky spolupráce vrátane veľkoobchodných cien a zliav. Ak snívate o dostupnom a kvalitnom bývaní s keramickými tvarnicami, radi vám pomôžeme túto predstavu zrealizovať!

Назва

Назва

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

21,3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

5,0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

6,8

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetu

29,3

Спальня

17,67

Máte nejaké otázky?

Zanechajte požiadavku a my vás budeme kontaktovať!

Ďakujeme!
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať!
Jejda! Skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia!

Keter Construction Company -
poskytovateľ riešení inteligentného bývania

Slovensko

instagramfacebooklinkedinyoutubepinterestpinterest

Österreich

instagramfacebooklinkedinlinkedin

+4210918532065

info@ketercompany.sk

(c) Keter Construction Company s.r.o.
Obchodna 559/37
811 06 Bratislava - mestska cast Stare Mesto
Политика конфиденциальности